Хиты продаж
-
759,00 грн.Зиртек капли 1% 10мл -
991,76 грн.Финалгон мазь наружн. туба 20г -
809,60 грн.Синемет(Карбидопа и леводопа) таб. 25мг +100мг №50 -
1315,60 грн.Вобэнзим витал №120 -
2783,00 грн.Прилиджи 30мг таблетки №3
Аміцитрон Екстратаб табл.в/п/о №10
Главная » Каталог лекарств- Код товара: s255048
- Производитель: ИнтерХим ОАО г.Одесса
- Действующее вещество: парацетамол Фенилефрин Фенирамин малеат
- Срок годности: до 01.12.26
- Наличие: нет в наличии
Фармакологічні властивості
Фармакодинаміка. жарознижувальну, знеболювальну, антигістамінний, судинозвужувальний комбінований засіб, дія якого обумовлена властивостями компонентів, що входять до його складу.
Парацетамол має жарознижувальну, знеболювальну та протизапальну дію. Парацетамол переважно пригнічує синтез простагландинів у ЦНС і меншою мірою впливає на периферичну нервову систему, блокуючи проведення больових імпульсів.
Добре абсорбується, проникає через плацентарний бар'єр, у незначній кількості потрапляє в грудне молоко, метаболізується в печінці, виділяється нирками, T ½ - 1-4 ч. Тривалість дії - 3-4 ч.
Фенірамін - антигістамінний засіб, блокатор гістамінових Н1-рецепторів на ефекторних клітинах, знижує проникність судин, попереджає розвиток набряку тканин, зменшує вираженість місцевих ексудативних процесів, усуває сльозотечу, свербіж в очах і носі.
Добре абсорбується, метаболізується в печінці, виділяється переважно нирками, T ½ - 16-18 год.
Фенілефрин - симпатомиметик, який в основному стимулює α-адренорецептори, чинить судинозвужувальну дію, зменшує набряк слизової оболонки носа і придаткових пазух.
Гвайфенезін є відхаркувальний засіб. Діє за рахунок збільшення обсягу і зниження в'язкості секрету в трахеї і бронхах, що полегшує виділення мокротиння при кашлі.
Фармакокінетика. Парацетамол швидко і майже повністю всмоктується в шлунково-кишковому тракті. При пероральному застосуванні C max в плазмі крові досягається через 10-60 хв після прийому. 95% парацетамолу метаболізується в печінці шляхом сульфо- та глюкурокон'югаціі, а також окислення системою цитохромів P450. Виділяється нирками, переважно у вигляді метаболітів, 3% парацетамолу виводиться в незміненому вигляді. T ½ становить 1-4 год. Парацетамол проникає через плацентарний бар'єр, незначна частина проникає в грудне молоко.
Гвайфенезін швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті. При пероральному застосуванні C max в плазмі крові досягається через 15 хв після прийому. Гвайфенезін метаболізується в нирках шляхом окислення в β- (2-метоксіфенокси) молочної кислоти - неактивного метаболіту, який виділяється з сечею. T ½ становить 1 ч.
Фенілефринугідрохлорид всмоктується в шлунково-кишковому тракті нерівномірно і піддається пресистемному метаболізму за допомогою МАО в кишечнику і печінці. Таким чином, запроваджений перорально фенілефрин має знижену біодоступність. C max в плазмі крові досягається протягом 1-2 год. T ½ становить 2-3 ч. Виводиться з сечею майже повністю у вигляді сульфатного кон'югата.
Аскорбінова кислота компенсує підвищену потребу у вітаміні C при респіраторних інфекціях, посилює неспецифічну резистентність організму. Швидко абсорбується, метаболізується в печінці, виділяється нирками.
Показання
Симптоматичне лікування гострих респіраторних інфекцій та грипу: підвищеної температури тіла, головного болю, закладеності носа, нежитю, болю і ломоти в м'язах.
Для препаратів Аміцітрон плюс і Аміцітрон плюс без цукру також: продуктивний кашель з утрудненим виділенням мокротиння.
Застосування
Препарат призначають дорослим і дітям віком від 14 років. приймають всередину у формі розчину. вміст саше розчиняють у склянці гарячої води (не окропу). можна приймати через кожні 3-4 год, але не більше 3 саше на добу. максимальний термін застосування без консультації лікаря - 3 дні, подальший прийом - за рекомендацією лікаря.
Аміцітрон плюс і Аміцітрон плюс без цукру: застосовувати всередину у формі розчину. Розчинити вміст 1 саше в 250 мл гарячої води, але не окропу. Приготований розчин використовувати в теплому вигляді. Дорослі пацієнти похилого віку, діти у віці старше 12 років: 1 саше кожні 4-6 год в разі потреби. Максимальна добова доза - 4 саше. Максимальний термін застосування без консультації лікаря - 3 дні. Якщо симптоми захворювання не зникають, необхідно звернутися до лікаря. Дітям у віці до 12 років препарати протипоказані.
Аміцітрон Екстратаб: дорослі та діти у віці старше 12 років: 1 таблетка кожні 4 ч. Запивати водою. Максимальну добову дозу - 6 таблеток - не слід перевищувати. Максимальний термін застосування без консультації лікаря - 3 дні. Подальше застосування можливе лише під наглядом лікаря.
Протипоказання
Підвищена чутливість до компонентів препарату; ПІЛОРОДУОДЕНАЛЬНИМИ обструкція; гострий панкреатит; тяжкі порушення функції печінки та / або нирок; вроджені гіпербілірубінемії (у тому числі синдром Жильбера); дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; цукровий діабет; гіпертиреоз; гіпертрофія передміхурової залози із затримкою сечі; обструкція шийки сечового міхура; важкі форми аритмії, аг, атеросклерозу, ІХС, захворювання крові (в тому числі лейкопенія, виражена анемія); тромбоз; тромбофлебіт; ба; глаукома; епілепсія; алкоголізм, стану підвищеного збудження; супутнє лікування інгібіторами мао і період протягом 2 тижнів після припинення їх застосування.
Аміцітрон плюс і Аміцітрон плюс без цукру також: феохромоцитома, фенілкетонурія; рідкісні спадкові проблеми, пов'язані з непереносимістю фруктози, глюкозо-галактозної мальабсорбції або недостатністю сахарази-ізомальтази. Період вагітності та годування груддю. Вік до 12 років.
Не застосовувати одночасно з трициклічними антидепресантами, парацетамолсодержащімі препаратами, блокаторами β-адренорецепторів, симпатоміметиками.
Побічні ефекти
З боку шкіри та підшкірної клітковини: дерматит.
З боку імунної системи: анафілаксія, реакції гіперчутливості, включаючи свербіж, висипи на шкірі та слизових оболонках (зазвичай генералізований, еритематозний висип, кропив'янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема (у тому числі синдром Стівенса - Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).
З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, тремор, психомоторне збудження і порушення орієнтації, занепокоєння, нервова збудливість, відчуття страху, дратівливість, порушення сну, безсоння, сонливість, сплутаність свідомості, галюцинації, депресивні стани, парестезії, шум у вухах, в окремих випадках - кома, судоми, дискінезія, зміни поведінки.
З боку органу зору: порушення зору і акомодації, мідріаз, підвищення внутрішньоочного тиску, сухість очей.
З боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів.
Шлунково-кишковий тракт: нудота, блювання, печія, сухість у роті, дискомфорт і біль в епігастральній ділянці, запор, діарея, метеоризм, афти, гіперсалівація, геморагії.
З боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (при застосуванні високих доз).
З боку ендокринної системи: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.
З боку сечовидільної системи: нефротоксичність, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз, дизурія, затримка сечовипускання і складне становище сечовипускання, асептична піурія.
З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, аритмії (тахікардія, брадикардія і т.п.), задишка, біль в області серця.
З боку системи крові та лімфатичної системи: анемія (в тому числі гемолітична анемія), сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, біль в області серця), тромбоцитопенія, агранулоцитоз, кровотечі, синці.
Інші: загальна слабкість.
Особливі вказівки
Не можна перевищувати рекомендовані дози. в разі передозування слід негайно звернутися до лікаря через ризик ураження печінки, навіть якщо пацієнт відчуває себе добре.
При встановленої нестерпності деяких цукрів слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей препарат. Аміцітрон містить сахарозу, тому препарат не слід приймати пацієнтам з рідкісними спадковими захворюваннями, пов'язаними з непереносимістю фруктози, глюкозо-галактозної мальабсорбції або недостатністю сахарази-ізомальтази. Аміцітрон містить натрій, тому пацієнтам, які дотримуються натрій-контрольовану дієту, слід з обережністю застосовувати цей препарат. Лікарський засіб містить барвник «жовтий захід» FCF (E110), який може викликати алергічні реакції.
Не застосовувати одночасно з іншими препаратами, призначеними для симптоматичного лікування застуди та нежитю (судинозвужувальними, парацетамолсодержащімі). Пацієнтам з артритами легкої форми, які приймають анальгетики кожен день, і пацієнтам, які застосовують варфарин або подібні препарати, що викликають антикоагулянтний ефект, перед застосуванням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем.
У пацієнтів з тяжкими інфекціями, такими як сепсис, які супроводжуються зниженням рівня глутатіону, при прийомі парацетамолу підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене або утруднене дихання, нудота, блювота, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі появи цих симптомів.
При захворюваннях печінки або нирок перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем. Слід враховувати, що у пацієнтів з алкогольними нецірротіческімі ураженнями печінки підвищується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу.
З обережністю призначати при хворобі Рейно, АГ, захворюваннях серця, аритмії (брадикардії і т.д.), при гіпертрофії передміхурової залози, феохромоцитомі, при захворюваннях щитоподібної залози, печінки та нирок, при глаукомі, хронічних хворобах легенів і особам похилого віку. Препарат містить фенілефрин, який може привести до нападів стенокардії.
Препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.
Якщо симптоми не зникають (зокрема, якщо головний біль стає постійним), слід звернутися до лікаря.
Тривале застосування препарату без консультації лікаря може бути небезпечним.
Аміцітрон плюс і Аміцітрон плюс без цукру містять аспартам (E951) - джерело фенілаланіну, який становить небезпеку для хворих на фенілкетонурію.
Застосування в період вагітності та годування груддю. Чи не застосовують.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. При застосуванні Аміцітрона не рекомендується керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами, оскільки препарат може викликати запаморочення, сонливість.
Важно! Изображение упаковок товаров приведено в иллюстративных целях и не всегда соответствует внешнему виду упаковок имеющихся в наличии товаров разных производителей и дозировок.
Уточняйте интересующую Вас информацию, в том числе о наличии, производителе и цене товара по телефонам интернет-аптеки.
Данная страница содержит информацию, которая не является основанием для самолечения.
Обязательно получите консультацию специалиста и внимательно ознакомьтесь с инструкцией, находящейся в упаковке с препаратом, перед его применением!
Аналоги:
- Терафлю экстра пор.пак. n10 лимон /, Дельфарм орлеан, франція
- Терафлю пор.пак. n10 лимон /, Дельфарм орлеан, франція
- Трицитрон экстра пор.д/орал.р-ра саше №10 в уп., Тов фармацевтична компанія фаркос, україна
- Астрацитрон форте пор.д/орал.р-ра саше 20г №10, Астрафарм тов
- Фармацитрон пор.пакет 23г n10 спец, Фармасайнс інк., канада
- Трицитрон пор.д/орал.р-ну саше №10 карт кор, Прат фармацевтична фірма фаркос,україна
- Трицитрон пор.д/ор.р-ну саш№10, Фаркос фк ооо украина киев
- Трицитрон пор.д/орал.р-ну саше №10, Тов фармацевтична компанія фаркос, україна
- Цитрік пор.орал.13.60гсаше №10, Фармак украина киев
- Аміцитрон екстратаб табл.в/п/о №10, Интерхим оао г.одесса
- Терафлю лимон пор.пак.№10, Новартіс консьюмер хелс, інк., сша
- Терафлю екстра лимон пор.пак.№10, Новартис консьюмер хелс