+38 (063) 595 80 08 - Viber, Telegram, WatsApp

ЕФИРНА ОЛІЯ ЧЕБРЕЦЮ 10МЛ

Главная » Каталог лекарств
ЕФИРНА ОЛІЯ ЧЕБРЕЦЮ 10МЛ
  • Код товара: s233965
  • Производитель: ПАРФУМ.-КОСМЕТ.КОМПАНИЯ ДНД ООО УКРАИНА
  • Действующее вещество: косметика
  • Срок годности: до 01.04.2027
  • Наличие: нет в наличии


Чебрецева ефірна олія Ароматика – це ефірна олія, отримана з надземної частини багаторічної трав'янистої рослини чебрецю звичайного. Її теплий аромат відмінно справляється із занепокоєнням, втомою, покращує настрій. Як сильний еротичний і сексуальний стимулятор олія чебрецю може допомогти згаслим відносинам відновити колишню пристрасть. Виявляючи дію, схожу з розмарином, чебрецева олія стимулює пам'ять і концентрацію уваги, завдяки чому вона корисна у випадках перевтоми або виснаження. Це одна з найефективніших олій в несприятливий осінньо-зимовий період. Засіб відмінно піклується про шкіру голови і волосся, зменшуючи його випадіння, а також допомагає підтримувати шкіру обличчя в чистому та доглянотому стані. У нас Ви можете замовити ефірні олії, і ми доставимо їх кур'єром або транспортною компанією.

Історія застосування чебрецю

Наукова назва роду, до якого належить чебрець, походить від грецького слова «thymos» – «подих життя», «дух» (по збудливій дії запаху). Видове позначення serpyllum походить від грецького «herpo», що означає «плазувати». Народні назви: чебрець, Богородична трава (Thymus serpyllum), Helenium – квітка Олени, дика м'ята – Thymbra capitata, Serpullum. Дивно, як від невеликого пучка виходить такий сильний аромат, що здається, ніби-то воєдино зібрано все степове різнотрав'я. На цю властивість вказує і одна з народних назв «фіміамнік» (від давньослов'янського «фіміам», тобто «ладан»). Звідки взялися назви «трава тим'ян» і «Богородична травичка», важко сказати. Мабуть, вони пов'язані зі звичаєм наших предків прикрашати квітами цієї рослини церкви на свято Успіння Богородиці, який буває в кінці серпня, ними обрамляли ікони з образом Богородиці або клали на божниці маленькі букетики чебрецю.

Чебрець відноситься до числа найдавніших пряних рослин, використовуваних людством в кулінарії. Чебрець і зараз широко використовується, як пряність в харчовій промисловості, його можна додавати практично в будь-які страви: м'ясо, рибу, птицю. Вся річ у тому, що маленькі листочки цієї рослини містять у великій кількості пахучу ефірну олію з великою кількістю тимолу, ця речовина має сильну антисептичну властивість. Крім того, чебрецем рекомендується присмачувати жирні страви, оскільки він сприяє травленню важкої їжі. У французькій кухні його обов'язково включають в суміші ароматичних трав «Прованські трави» і «Букет гарні». Чебрець популярний не тільки в Європі, він входить до складу і йорданської приправи «Захтар», єгипетської суміші «Дукка». А в Іспанії, Греції, Туреччині олію цієї рослини застосовують при маринуванні оливок. Нерідко чебрець додають в різні ароматні напої, але напевно найбільш знаменитим і корисним є чебрецевий чай.

Широко культивуючись як пряність, чебрець століттями використовувався в якості лікарської рослини з сильними бактерицидними властивостями при захворюваннях дихальної системи і порушеннях травлення. Ще шумери 3,5 тис. років до н. е. застосовували цю рослину з лікувальною метою. У стародавньому Єгипті його препарати застосовували для бальзамування, а стародавні греки використовували при епілепсії, чумі, паралічі, проказі, меланхолії, зміїних укусах і вошах, а також для поліпшення травлення і як стимулятор мозкової діяльності. За старих часів римські солдати перед боєм купалися у ваннах з додаванням чебрецю для відновлення сил і при інфекційних захворюваннях. Чебрець звичайний дуже цінувався древніми греками. Кікеон (бовтанка) – напій, що готується з суміші вина, меду, борошна і чебрецю (дикої м'яти), згадується вже у Гомера. Дика м'ята надавала напою гострий, пряний запах. Це було улюблене питво аттичних селян.

У середньовічних книгах про лікарські рослини чебрець рекомендувався при всіх видах паразитів, головному болі, ревматичних болях, запаленнях горла і горглянки. Застосування чебрецю в даних областях довело свою ефективність протягом століть, а обґрунтованість багатьох призначень була науково підтверджена в наші дні. Чебрець здавна використовували для лікування верхніх дихальних шляхів. Ніколас Калпепер (англійський фармацевт, ботанік і лікар) вважав, що чебрець зміцнює легені та позбавляє від задишки. У XVII ст. чебрець вважався стимулятором мозкової діяльності, а в XVIII в. його включали до складу багатьох медичних препаратів. Ще в 1887 р. був доведений бактерицидний ефект тим'янової олії проти бацили сибірської виразки, в 1889 р. – проти тифу, в 1921-22 рр. – проти менінгококу, дифтерійної палички, туберкульозної палички, стафілококу. Під час I Світової війни в госпіталях олію чебрецю застосовували для загоєння ран і дезінфекції інструментів.

Виробництво ефірної олії чебрецевої

Ефірну олію чебрецю (Oleum Thymi) отримують методом парової дистиляції надземної квітучої частини чебрецю звичайного або тим'яну (Thymus vulgaris L.), родина Ясноткові (Laminaceae) або Губоцвіті (Labiatae).

Батьківщиною чебрецю є Іспанія та інші середземноморські країни. В даний час росте в Алжирі, Центральній Європі, Китаї, Ізраїлі, Росії, Туреччині, Тунісі, США. Сировина для виробництва чебрецевої ефірної олії ТМ Ароматика поставляється з Болгарії.


Властивості ефірної олії тим'янової

Сира олія чебрецю є темно-червоною, червоно-коричневою або помаранчевою легко текучою рідиною з сильним пряно-ароматичним запахом. В результаті повторної вакуумної перегонки (дистиляції) отримують «білу» олію, яка при зберіганні може знову набувати забарвлення, особливо в присутності слідів заліза.

Її аромат сильний, теплий, глибокий, солодкуватий, масляний, пряно-трав'янистий, з нотою вологої деревної кори і гіркуватістю; ноти родючої землі, що відчуваються в цьому ароматі, можуть складно сприйматися міськими жителями.

Косметична користь ефірної олії чебрецю

Використання чебрецевої олії рекомендується при проблемній шкірі, а також для догляду за шкірою жирного і млявого типу. Компоненти олії допомогають регулювати роботу сальних залоз, покращувати стан шкір при вугровому висипі, вирівнюти рельєф шкіри.

Олію також можна застосовувати для зміцнення нігтів.

Чебрець – ефективний засіб боротьби з целюлітом. Використання тим'янової олії сприяє посиленню живлення тканин шкіри і зменшенню набряклості.

Застосовуються тим'янові ефірні олії при інтенсивній втраті волосся, для цього використовують збагачені цією олією шампуні, маски, ополіскувачі. Цей продукт є хорошим тонізуючим засобом для шкіри голови, який повертає життя ослабленому, пошкодженому волоссю, що піддалося інтенсивному впливу хімічних речовин в процесі фарбування і завивки. При лущенні й сухості шкіри голови найкраще використовувати чебрець в дуеті з м'ятою перцевою. При жирному типі волосся ефективно 2 рази в тиждень застосовувати живильний аромамасаж волосистої частини голови і аромаополіскування волосся з ефірною олією чебрецю.

Пам'ятайте, що ефірні олії, в тому числі й ефірна олія чебрецю, являють собою сильно концентровані рослинні есенції, тому наносити їх на шкіру в чистому, нерозведеному вигляді не можна. Для косметичного використання їх слід розбавити у базовій жирній олії (олії-основі) або будь-якому іншому емульгаторі. Ефірні олії не розчиняються у воді, зате чудово розчиняються в жирі, молоці, кефірі, йогурті, воску, меду, солі.

Ефірна олія чебрецю в ароматерапії

Олія чебрецю надає гармонізуючий вплив на настрій та самопочуття. Вона пожвавить, коли Ви повинні бути бадьорим, і допоможе заснути, коли Ви цього потребуєте. Запах чебрецю вирівнює емоційний фон, додає мужності і хоробрості, вселяє впевненість в своїх силах. Людина, що використовує тим'янову олію в аромалампі, стає спокійнішою, сміливішою в діях, наповнюється позитивом. При нервовому збудженні або переохолодженні аромат олії допоможе зігрітися та усунути тремтіння.

Ароматерапевтичні процедури з тим'яновою ефірною олією подарують енергію і допоможуть позбутися від розумової та фізичної втоми. Рекомендується для використання людям ослабленим, млявим. Стимулює розумову діяльність, покращує пам'ять та підвищує концентрацію уваги. Аромаолія піднімає настрій, підсилює спрагу діяльності і допомагає впоратися з пригніченим станом. Чебрець підсилює вольовий початок і рішучість, допомагає подолати боязкість.

Аромат тим'янової ефірної олії підвищує статеву активність і є сексуальним стимулятором, так званим афродизіаком.

Побутове застосування ефірної олії з чебрецю

Чебрець зменшує подразнення, почервоніння, набряклість після укусів комах. Для цього його олію потрібно розвести в олії-основі (мигдалевій, жожоба, персикових кісточок, зародків пшениці, макадамії). Не намагайтеся використовувати нерозведену ефірну олію, так як можна отримати опік. Скільки крапель ефірної олії додавати в базову можна дізнатися далі в розділі «Способи застосування».

Поєднання чебрецю з оліями

Чебрецева (тим'янова) олія розбавлена однією з рослинних олій (абрикосових кісточок, виноградних кісточок, жожоба та ін.) в співвідношенні 1:7, або в поєднанні з ефірними оліями бергамотовою, кипарисовою, лимонною (1:1:1:1) рекомендується для використання для догляду за проблемною шкірою. Тим'янова олія також добре поєднується з мелісовою, розмариновою, евкаліптовою, майорановою, сосновими ефірними оліями, взятими в рівних пропорціях (використовуються для догляду за шкірою голови і волоссям). Ці композиції можна застосовувати для збагачення косметичних засобів, масажу, ванн, ароматизації приміщення. Компліментарна олія – імбир. Інтернет магазин «Ароматика мрії» пропонує купить ефірні олії найкращої якості.

Способи застосування ефірної олії чебрецевої Ароматика

? Збагачення косметичних засобів: 2-5 краплі ефірної олії змішати з 10-15 г (мл) основи (рослинної олії, крему, тоніка, лосьйону, маски та ін.).
? Масаж: 3-5 крапель ефірної олії змішати з 1-2 столовими ложками будь-якої рослинної олії (мигдальної, персикової, жожоба, виноградних кісточок) або обраного Вами крему. Можна взяти 3-5 крапель однієї з композицій олій.
? Ванни: У наповнену ванну (37-38 °С) додати 3-5 крапель чебрецевої (тим'янової) ефірної олії або однієї з композицій олій, попередньо змішаних з 1 столовою ложкою емульгатора (молока, меду, морської солі). Тривалість процедури – 10-15 хв.
? Баня і сауна: Для ароматизації повітря в лазні і сауні шляхом нанесення на розжарені камені 3-5 крапель олії розвести в 500 мл води.
? Ароматизація приміщення: 3-4 краплі чебрецевої (тим'янової) ефірної олії або однієї з композицій олій додати в аромалампу, заправлену водою, і запалити свічку. Аромат наповнить приміщення. При відсутності аромалампи олію можна нанести на серветку або додати в чашку з гарячою водою і помістити її на радіатор опалення. Тривалість процедури – 15-30 хв.


Важно! Изображение упаковок товаров приведено в иллюстративных целях и не всегда соответствует внешнему виду упаковок имеющихся в наличии товаров разных производителей и дозировок.
Уточняйте интересующую Вас информацию, в том числе о наличии, производителе и цене товара по телефонам интернет-аптеки.


Данная страница содержит информацию, которая не является основанием для самолечения.
Обязательно получите консультацию специалиста и внимательно ознакомьтесь с инструкцией, находящейся в упаковке с препаратом, перед его применением!


Аналоги: