Хиты продаж
-
1518,00 грн.Реквип таб п/о 2мг №21 -
1973,40 грн.Уралит-У гран.д/приг.р-ра д/приема внутрь конт.99,8г фл 100 гр -
4807,00 грн.Прилиджи табл. 30мг №6 лечение преждевременной эякуляции -
1669,80 грн.Иксел (милнаципран) 50мг капс №56 -
3157,44 грн.Лоцерил лак для ногтей 5% 5мл
Ко-Діован табл.в/о 160мг+12.5мг №14
Главная » Каталог лекарств- Код товара: s235490
- Производитель: НОВАРТИС ФАРМА
- Действующее вещество: валсартан гидрохлортиазид
- Срок годности: до 01.07.26
- Наличие: нет в наличии
Фармакологічні властивості
Фармакодинаміка. активним гормоном ренін-ангіотензин-альдостеронової системи є ангіотензин ii, утворений із ангіотензину i за участю апф. ангіотензин ii зв'язується зі специфічними рецепторами, розташованими на клітинних мембранах у різних тканинах. він має широкий спектр фізіологічної дії, включаючи в першу чергу як безпосереднє, так і опосередковану участь у регулюванні пекло. будучи потужним судинозвужувальну речовиною, ангіотензин ii викликає прямий вазопресорний відповідь. крім того, він стимулює секрецію альдостерону і сприяє затримці натрію.
Валсартан - активний та специфічний антагоніст рецепторів ангіотензину II, призначений для перорального прийому. Він діє вибірково на рецептори підтипу AT 1, відповідальні за відомі ефекти ангіотензину II. Підвищені плазмові рівні ангіотензину II внаслідок блокади АТ 1-рецепторів валсартаном можуть стимулювати вільні АТ 2-рецептори, що врівноважує ефект АТ 1-рецепторів. Валсартан не проявляє вираженої агоністичної активності відносно рецепторів підтипу AT 1. Спорідненість валсартану до рецепторів підтипу AT 1 приблизно в 20 000 разів вище, ніж до рецепторів підтипу AT 2.
Валсартан не пригнічує АПФ, відомий також під назвою кінінази II, який перетворює ангіотензин I в ангіотензин II і руйнує брадикінін. Не відмічено побічних ефектів, зумовлених брадикініном. У клінічних дослідженнях, в яких порівнювали валсартан з інгібітором АПФ, частота випадків сухого кашлю була значно (р0,05) нижче у хворих, які приймали валсартан, ніж у хворих, які приймали інгібітор АПФ (2,6 і 7,9% відповідно). У клінічному дослідженні, що включало хворих, у яких раніше при лікуванні інгібітором АПФ розвивався сухий кашель, при лікуванні валсартаном це ускладнення було відзначено у 19,5% випадків, а при лікуванні тіазидним діуретиком - у 19,0%, в той час як в групі пацієнтів, які отримували терапію інгібітором АПФ, кашель реєстрували в 68,5% випадків (р0,05). Валсартан не взаємодіє і не блокує рецептори інших гормонів або іонні канали, що мають важливе значення для регуляції функцій серцево-судинної системи.
При лікуванні валсартаном пацієнтів з АГ відзначається зниження кров'яного тиску, не впливаючи ЧСС.
Після перорального застосування одноразової дози препарату у більшості пацієнтів початок антигіпертензивної активності реєструють протягом 2 ч, а максимальне зниження артеріального тиску досягається через 4-6 ч. Після прийому препарату Антигіпертензивний ефект зберігається 24 ч. За умови постійного застосування препарату максимальне зниження артеріального тиску, незалежно від прийнятої дози, зазвичай досягається протягом 2-4 тижнів і підтримується на досягнутому рівні при тривалій терапії. При одночасному застосуванні з гідрохлортіазидом досягається додаткове зниження артеріального тиску.
Точкою дії тіазидних діуретиків є корковий відділ дистальних звивистих ниркових канальців, де розташовані високу чутливість до дії діуретиків рецептори та відбувається пригнічення транспорту іонів Na і Cl. Механізм дії тіазидів пов'язаний з пригніченням насоса Na + Cl -, що, мабуть, відбувається за рахунок конкуренції за місця транспорту Cl -. В результаті цього екскреція іонів натрію і хлору збільшується приблизно в однаковій мірі. Внаслідок діуретичної дії відбувається зменшення об'єму циркулюючої плазми крові, внаслідок чого підвищується активність реніну, секреція альдостерону, виведення з сечею калію і, отже, зниження концентрації калію в плазмі крові. Взаємозв'язок між ренином і альдостероном опосередковується ангиотензином II, тому призначення антагоніста рецепторів ангіотензину II зменшить втрату калію, пов'язану із застосуванням гідрохлортіазиду.
Фармакокінетика
Валсартан. Після перорального прийому препарату валсартан всмоктується швидко, однак ступінь всмоктування значно варіює. Середній рівень абсолютної біодоступності препарату Ко-Діован становить 23%. Фармакокінетична крива валсартану має низхідний мультиекспоненційний характер (t 1/2 α 1 ч і t 1/2 β близько 9 год).
В діапазоні вивчених доз кінетика валсартану має лінійний характер. При повторному застосуванні препарату змін кінетичних показників не відмічалося. При прийомі препарату 1 раз на добу кумуляція незначна. Концентрації препарату в плазмі крові у жінок і чоловіків були однакові.
Валсартан в значній мірі (94-97%) зв'язується з білками плазми крові, переважно з альбумінами. Рівноважний об'єм розподілу малий (близько 17 л). У порівнянні з печінковим кровотоком (близько 30 л / год) плазмовий кліренс валсартану відбувається відносно повільно (близько 2 л / ч). Виведення валсартану з калом становить 70% прийнятої дози. Із сечею виводиться близько 30%, переважно в незміненому вигляді.
При призначенні валсартану з їжею AUC зменшується на 48%, починаючи приблизно з 8 год після прийому препарату, концентрації препарату в плазмі крові як у разі прийому його натщесерце, так і з їжею однакові. Зменшення AUC проте не супроводжується клінічно значущим зниженням терапевтичного ефекту.
Гідрохлортіазид. Після прийому всередину всмоктування гідрохлортіазиду відбувається швидко (t max - близько 2 год). Фармакокінетика препарату в фазах розподілу і виведення описується загалом біекспоненціальною низхідною кривою; Т ½ кінцевої фази становить 6-15 год.
У терапевтичному діапазоні доз середнє значення AUC збільшується прямо пропорційно підвищенню дози. При повторних застосуваннях фармакокінетика гідрохлоротіазиду не змінюється; при призначенні 1 раз на добу кумуляція незначна.
При пероральному прийомі абсолютна біодоступність гідрохлортіазиду становить 60-80%. Виводиться з сечею: 95% дози - в незміненому вигляді та близько 4% - у вигляді гідролізату - 2-аміно-4-хлоро-m-бензенедисульфонаміду.
При одночасному призначенні гідрохлортіазиду з їжею відмічали як підвищення, так і зниження його системної біодоступності (в порівнянні з відповідним показником при прийомі натще). Діапазон цих змін невеликий і клінічно незначну.
Валсартан / гідрохлортіазид. При одночасному прийомі з валсартаном системна біодоступність гідрохлортіазиду знижується приблизно на 30%. Одночасне призначення гідрохлортіазиду не чинить істотного впливу на кінетику валсартану. Однак зазначене взаємодія не впливає на ефективність комбінованого застосування валсартану і гідрохлортіазиду. У контрольованих клінічних дослідженнях виявлений чіткий антигіпертензивний ефект даної комбінації, що перевищує ефект кожного компонента окремо і ефект плацебо.
Фармакокінетика в окремих групах пацієнтів
Пацієнти похилого віку. У деяких пацієнтів похилого віку системна дія валсартану був більш вираженим, ніж у пацієнтів молодого віку, однак воно не було клінічно значущим. Нечисленні дані дозволяють припустити, що у пацієнтів похилого віку (як у здорових, так і з АГ) системний кліренс гідрохлортіазиду нижче, ніж у здорових молодих добровольців.
Пацієнти з порушенням функції нирок. Пацієнтам з кліренсом креатиніну 30-70 мл/хв корекція дози не потрібна. Немає даних про застосування препарату Ко-Діован у хворих з вираженими порушеннями функції нирок (кліренс креатиніну 30 мл/хв) і у хворих, які перебувають на гемодіалізі. Валсартан має високий ступінь зв'язування з білками плазми крові та не виводиться при гемодіалізі. Гідрохлортіазид, навпаки, виводиться з організму при гемодіалізі.
Виділення гідрохлортіазиду нирками відбувається шляхом пасивної фільтрації і активної секреції в просвіт ниркових канальців. Стан функції нирок відіграє велику роль у фармакокінетиці гідрохлортіазиду.
Пацієнти з порушенням функції печінки. Системний вплив валсартану у хворих зі слабко виражені (n = 6) і помірно вираженими (n = 5) порушеннями функції печінки було в 2 рази більше, ніж у здорових добровольців. Немає даних щодо застосування валсартану у пацієнтів з важкими порушеннями функції печінки.
Захворювання печінки не роблять істотного впливу на фармакокінетику гідрохлортіазиду, тому зниження його дози не потрібна.
Показання
Аг у пацієнтів, пекло у яких не регулюється відповідним чином при монотерапії.
Застосування
Рекомендована доза препарату ко-діован - 1 таблетка 80 мг / 12,5 мг/добу. при недостатньому зниженні пекло через 3-4 тижнів лікування рекомендується розглянути можливість продовження лікування в дозі 1 таблетка 160 мг / 12,5 мг/добу. таблетки 160 мг / 25 мг призначають пацієнтам, у яких не досягається достатнього зниження ад при застосуванні таблеток 160 мг / 12,5 мг. якщо в подальшому при застосуванні таблеток 160 мг / 25 мг пекло знижується недостатньо, рекомендується розглянути можливість продовження лікування в дозі 320 мг / 12,5 мг. таблетки 320 мг / 25 мг призначають пацієнтам, у яких не досягається достатнього зниження ад при застосуванні таблеток 320 мг / 12,5 мг.
Максимальна добова доза становить 320 мг / 25 мг.
Максимальний антигіпертензивний ефект досягається протягом 2-4 тижнів. Для деяких пацієнтів може знадобитися 4-8 тижнів лікування.
Препарат Ко-Діован можна застосовувати незалежно від вживання їжі. Таблетки слід запивати невеликою кількістю води.
У пацієнтів з легкою і помірною печінковою недостатністю небіліарного походження і без холестазу доза валсартану не повинна перевищувати 80 мг.
Протипоказання
Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату ко-діован або до інших похідних сульфонамідів. тяжкі порушення функції печінки, цироз печінки та холестаз. анурія, тяжкі порушення функції нирок (кліренс креатиніну 30 мл/хв). рефрактерная гіпокаліємія, гіпонатріємія, гіперкальціємія та симптоматична гіперурикемія.
Побічні ефекти
Небажані реакції, про які найчастіше повідомлялося в ході клінічних випробувань і проведення лабораторних досліджень протягом застосування валсартану з гідрохлортіазидом у порівнянні з плацебо і в індивідуальних постмаркетингових повідомленнях, наведені нижче в залежності від класу систем органів. небажані ефекти, які можуть виникнути при застосуванні кожного компонента окремо, але які не зазначені в клінічних випробуваннях, можуть виникнути під час лікування комбінацією валсартан + гідрохлортіазид.
Небажані побічні реакції представлені за частотою: дуже часто (1/10), часто (1/100, 1/10), нечасто (1/1000, 1/100), рідко (1/10 000, 1/1000), дуже рідко (1/10 000), невідомо (не можна оцінити на основі наявних даних). У межах кожної групи частоти небажані реакції наведені в порядку зниження тяжкості.
Частота небажаних реакцій при застосуванні валсартану / гідрохлоротіазиду
Порушення обміну речовин, метаболізму
Нечасто - дегідратація.
неврологічні порушення
Дуже рідко - запаморочення. Нечасто - парестезії, сплутаність свідомості, дезорієнтація, нервозність, зміни настрою, ксантопсія. Невідомо - непритомність.
З боку органу зору
Нечасто - нечіткість зору.
З боку органів слуху та вестибулярного апарату
Нечасто - дзвін у вухах.
судинні порушення
Нечасто - артеріальна гіпотензія.
З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння
Нечасто - кашель, респіраторний дистрес, пневмоніт. Невідомо - некардіогенний набряк легенів.
Шлунково-кишкові порушення
Дуже рідко - діарея, спрага, запалення слинних залоз, холецистит.
З боку опорно-рухової системи та сполучної тканини
Нечасто - біль у м'язах. Дуже рідко - артралгія.
З боку шкіри та підшкірної клітковини
Частота невідома - пурпура, токсичний епідермальний некроліз, екзема.
З боку серця
Частота невідома - серцева недостатність.
З боку гепатобіліарної системи
Частота невідома - гіпохлоремічний алкалоз, який може індукувати печінкову енцефалопатію або печінкову кому.
З боку сечовидільної системи
Частота невідома - порушення функції нирок, інтерстиціальний нефрит.
Загальні порушення і реакції в місці введення препарату
Нечасто - втома, анафілактичні реакції, шок.
дослідження
Невідомо - підвищення рівня сечової кислоти, білірубіну і креатиніну в плазмі крові, гіпокаліємія, гіпонатріємія, підвищення азоту сечовини в крові, нейтропенія, гіперурикемія, що може провокувати подагричні напади у пацієнтів з асимптомним перебігом захворювання, зниження глюкозотолерантний, що може викликати маніфестацію латентного цукрового діабету .
Наступні реакції спостерігались в ході клінічних випробувань у пацієнтів з АГ, незалежно від їхнього причинного зв'язку з досліджуваним препаратом: біль в животі (в тому числі у верхній частині), неспокій, артрит, біль у спині, бронхіт, гострий бронхіт, біль у грудях, запаморочення, диспепсія, задишка, сухість у роті, носові кровотечі, імпотенція, гастроентерит, головний біль, підвищене потовиділення, гіпестезія, грип, безсоння, розтягнення зв'язок, судоми м'язів, розтягнення м'язів, нудота, закладеність носа, застійні явища в навколоносових пазухах, біль в шиї, периферичний набряк, середній отит, біль в кінцівках, прискорене серцебиття, фаринголарингеальний біль, полакіурія, підвищення температури тіла, назофарингіт, синусит, сонливість, тахікардія, інфекції верхніх дихальних шляхів, інфекції сечовивідних шляхів, вертиго, вірусні інфекції, порушення зору. Невідомо, чи мали ці ефекти причинний зв'язок із терапією.
Додаткова інформація за окремими компонентами
Небажані реакції, які раніше виникали при застосуванні кожного компонента окремо, можуть бути потенційними побічними ефектами також і при застосуванні препарату Ко-Діован, навіть якщо їх не відзначали в клінічних випробуваннях або протягом постмаркетингового періоду.
Частота небажаних реакцій при застосуванні валсартану
З боку системи крові та лімфатичної системи
Невідомо - зниження гемоглобіну, зниження гематокриту, тромбоцитопенія.
З боку імунної системи
Невідомо - інші реакції гіперчутливості / алергічні реакції, включаючи сироваткову хворобу.
Порушення обміну речовин, метаболізму
Невідомо - підвищення рівня калію в плазмі крові, гіпонатріємія.
З боку органів слуху та вестибулярного апарату
Нечасто - вестибулярні запаморочення.
судинні порушення
Невідомо - васкуліт.
Шлунково-кишкові порушення
Нечасто - біль в животі.
З боку гепатобіліарної системи
Невідомо - підвищення показників функції печінки.
З боку шкіри та підшкірної клітковини
Невідомо - ангіоневротичний набряк, висип, свербіж.
З боку сечовидільної системи
Невідомо - ниркова недостатність.
Наступні реакції реєстрували в ході клінічних випробувань у пацієнтів з АГ, незалежно від їхнього причинного зв'язку з досліджуваним препаратом: артралгія, астенія, біль у спині, діарея, запаморочення, головний біль, безсоння, зниження лібідо, нудота, набряк, фарингіт, риніт, синусит , запалення верхніх дихальних шляхів, вірусні інфекції.
Частота небажаних реакцій при застосуванні гідрохлортіазиду
Гідрохлортіазид широко застосовують протягом багатьох років, часто в більш високих дозах у порівнянні з містяться в препараті Ко-Діован. Наступні небажані реакції були зареєстровані у пацієнтів, що приймали тіазидні діуретики, включаючи гідрохлоротіазид, у вигляді монотерапії.
З боку обміну речовин, метаболізму
Дуже часто - при застосуванні в високих дозах підвищення рівня ліпідів у крові; часто - гіпомагніємія, гіперурикемія; рідко - гіперкальціємія, гіперглікемія, глюкозурія і порушення метаболізму у хворих на цукровий діабет; дуже рідко - гіпохлоремічний алкалоз.
З боку системи крові та лімфатичної системи
Рідко - тромбоцитопенія, іноді з пурпурою; дуже рідко - агранулоцитоз, лейкопенія, гемолітична анемія, пригнічення функції кісткового мозку; невідомо - апластична анемія.
З боку імунної системи
Дуже рідко - реакції гіперчутливості.
Психічні розлади
Рідко - депресія, порушення сну.
неврологічні розлади
Рідко - головний біль, запаморочення, парестезії.
З боку органу зору
Нечасто - нечіткість зору в перші кілька тижнів після початку лікування; невідомо - гостра закритокутова глаукома.
кардіальні порушення
Рідко - серцева аритмія.
судинні порушення
Часто - постуральна гіпотензія, яка може посилюватися при вживанні алкоголю, застосуванні анестетиків, седативних препаратів.
З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння
Дуже рідко - дихальна недостатність, включаючи пневмонію і набряк легенів.
Шлунково-кишкові порушення
Часто - втрата апетиту, легка нудота і блювота; рідко - запор, відчуття шлунково-кишкового дискомфорту, діарея; дуже рідко - панкреатит.
З боку гепатобіліарної системи
Рідко - внутрішньопечінковий холестаз або жовтяниця.
З боку шкіри та підшкірної клітковини
Часто - кропив'янка та інші види висипу; рідко - фотосенсибілізація; дуже рідко - некротизуючий васкуліт і токсичний епідермальний некроліз, шкірні реакції, подібні червоний вовчак, реактивація червоного вовчака шкіри; невідомо - мультиформна еритема.
Порушення з боку репродуктивної системи та молочних залоз
Часто - імпотенція.
З боку сечовидільної системи
Невідомо - гостра ниркова недостатність, порушення функції нирок.
Загальні порушення і реакції в місці введення препарату
Невідомо - підвищення температури тіла, втомлюваність.
З боку опорно-рухової системи та сполучної тканини
Невідомо - м'язові спазми.
Важно! Изображение упаковок товаров приведено в иллюстративных целях и не всегда соответствует внешнему виду упаковок имеющихся в наличии товаров разных производителей и дозировок.
Уточняйте интересующую Вас информацию, в том числе о наличии, производителе и цене товара по телефонам интернет-аптеки.
Данная страница содержит информацию, которая не является основанием для самолечения.
Обязательно получите консультацию специалиста и внимательно ознакомьтесь с инструкцией, находящейся в упаковке с препаратом, перед его применением!
Аналоги:
- Вальсакор н 160 табл.п/п/о 160мг/12.5мг №14х2, Крка, д.д., ново место, словения
- Вальсакор нd 160 табл.п/п/о 160мг/25мг №14х2, Словения
- Вазар табл.160мг №90, Мальта
- Вазар табл.80мг №90, Мальта
- Вазар табл. 80мг n90, Актавис лтд, мальта
- Вазар н табл. 80/12.5мг n90, Актавис лтд, мальта
- Вазар н табл. 320/25мг n30, Актавис лтд, мальта
- Вазар н табл.80/12.5мг №90, Мальта
- Ко-диован 160/12.5мг №28, Новартис фарма аг, швейцария
- Ко-диован 160мг/12,5мг №14 таб., Novartis pharma (швейцария)
- Вазар н табл.п/о 320мг/25мг №30, Болгария
- Вазар н табл.п/о 320мг/12.5мг №30, Болгария
- Вальсакор hd табл. п/о 320мг/25мг n28, Krka, словения
- Вальсакор н 320 табл. п/о 320мг/12.5мг n28, Krka, словения
- Вазар н табл.160/25мг №30, Болгария
- Адениз-трио табл.п/пл.об.160мг/10мг/12.5мг №30 (10х3) блист.в па, Тов науково-виробнича фірма мікрохім, україна
- Адениз-трио табл.п/пл.об.160мг/5мг/12.5мг №30 (10х3) блист.в пач, Тов науково-виробнича фірма мікрохім, україна
- Тиара дуо таб160мг/12.5мг№14x2, Дарница фф чао украина киев
- Валз н таблетки 80мг+12,5мг №28, Мальта
- Адениз-н таб.80/12.5мг№30(10х3, Микрохим нпф ооо украина северодонецк
- Валз н таблетки 160мг+12,5мг №28, Мальта
- Ванатекс комби табл.п/п/о 80мг/12.5мг №28, Фармацевтичний завод польфарма с.а.
- Валмісар на 160/12.5/5 таб.№30, Маклеодс фармасьютикалс лимитед индия
- Тіара дуо табл.в/п/о 160мг/12.5мг №84(14х6), Прат фармацевтична фірма дарниця
- Валсартан н-тева табл.в/п/о 80мг/12.5мг №30, Тева україна тов
- Тіара дуо табл.вк/пл.об. 160мг/12,5 мг № 84 (14х6) в пачці /, Пратфармацевтична фірма дарниця, україна
- Валсартан н-тева 160/12.5мг№30, Балканфарма-дупница ат болгария дупница
- Валсартан н-тева 80/12.5мг№30, Балканфарма-дупница ат болгария дупница
- Тіара дуо таб160мг/12.5мг№14x6, Дарница фф чао украина киев
- Тіара дуо табл.вк/пл.об. 80мг/12,5 мг № 84 (14х6) в пачці /, Пратфармацевтична фірма дарниця, україна
- Тіара дуо табл.в/п/о 80мг/12.5мг №84(14х6), Прат фармацевтична фірма дарниця
- Тіара дуо таб80/12.5мг№84(14х6, Дарница фф чао украина киев
- Тіара дуо табл.в/п/о 160мг/25мг №28(14х2), Прат фармацевтична фірма дарниця
- Вальсакор нd 160 табл.в/п/о 160мг/25мг №84, Крка, д.д., ново место, словения
- Тіара тріо табл.в/п/о 5мг/12.5мг/160мг №84(14х6), Прат фармацевтична фірма дарниця
- Ко-валодіп табл.в/п/о 10мг/160мг/25мг №30, Крка, д.д., ново место, словения
- Вальсакор н 160 табл.в/п/о 160мг/12.5мг №14х2, Крка, д.д., ново место, словения
- Вальсакор н 320 табл.в/п/о 320мг/12.5мг №28(14х2), Крка, д.д., ново место, словения
- Тіара дуо табл.в/п/о 160мг/12.5мг №28(14х2), Прат фармацевтична фірма дарниця
- Діокор 80 табл.80мг №30, Фармастарт г.киев
- Ко-діован табл.в/о 80мг+12.5мг №14, Новартис фарма
- Вальсакор н 160 табл.в/п/о 160мг/12.5мг №84, Крка, д.д., ново место, словения
- Вальсакор н 80 табл.в/п/о 80мг/12.5мг №14х2, Крка, д.д., ново место, словения
- Тіара дуо табл.в/п/о 80мг/12.5мг №84(14х6), Прат фармацевтична фірма дарниця
- Діокор соло 80 табл.в/о 80мг №30, Фармастарт г.киев
- Діокор 160 табл.160мг №30, Фармастарт г.киев