+38 (063) 595 80 08 - Viber, Telegram, WatsApp

Ламотрин табл.дисперг.50мг №30

Главная » Каталог лекарств
Ламотрин табл.дисперг.50мг №30
  • Код товара: s254786
  • Производитель: Фарма Старт ТОВ
  • Действующее вещество: ламотриджин
  • Срок годности: до 01.11.26
  • Наличие: нет в наличии


Таблетки «Ламотрин 50» застосовуються при наступних показаннях:

  • епілепсія:
    • дорослі та діти у віці від 13-ти років: монотерапія та додаткова терапія парціальних і генералізованих нападів епілепсії, включаючи тоніко-клонічні напади, а також напади, пов'язані з синдромом ЛенноксаГасто (даний лікарський засіб призначають як додаткову терапію, але при синдромі ЛенноксаГасто воно може бути призначено як початковий протиепілептичний препарат (ПEП));
    • діти у віці від 2-х до 12-ти років: додаткова терапія епілепсії, зокрема парціальних і генералізованих нападів, включаючи тоніко-клонічні напади, а також напади, пов'язані з синдромом Леннокса-Гасто;
    • монотерапія типових малих епілептичних нападів;
  • біполярні розлади у дорослих (у віці від 18-ти років): для запобігання фазам емоційних порушень у хворих біполярними розладами, переважно попереджаючи депресивні епізоди (ламотриджин не показаний для невідкладної терапії маніакальних або депресивних епізодів).

Склад

Діюча речовина - ламотриджин (одна таблетка містить ламотриджину 50 мг).

Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, повідон, натрію крохмальгліколят (тип А), лактози моногідрат, магнію стеарат.

Протипоказання

Гіперчутливість до ламотриджину або інших компонентів препарату.

Спосіб застосування

Лікарський засіб «Ламотрин 50», таблетки, слід ковтати не розжовуючи та не ламаючи. Якщо розрахункова доза ламотриджину (наприклад для лікування дітей, які страждають на епілепсію, або пацієнтів з порушенням функції печінки) не є кратною цілим таблеткам, доза, яка вводиться, повинна відповідати найближчому меншій кількості цілих таблеток. При неможливості дозування даного препарату для дітей необхідно застосовувати ламотриджин в іншій лікарській формі та у відповідному дозуванні.

Повторне початок лікування

Коли пацієнтові, який припинив лікування, відновлюють лікування, потрібно чітко встановити необхідність збільшення підтримуючої дози, тому що існує ризик виникнення висипань через високу початкову дозу та перевищення рекомендованої схеми підвищення дози ламотриджину. Чим більше інтервал після прийому попередньої дози, тим більше уваги потрібно приділити режиму збільшення дози до рівня підтримуючої дози. Коли інтервал після припинення прийому ламотриджину перевищив у 5 разів час напіввиведення, дозу ламотриджину збільшують до підтримуючої дози відповідно до існуючої схеми.

Не рекомендується повторно розпочинати лікування ламотриджином, якщо лікування було припинено у зв'язку з появою висипань внаслідок попереднього лікування ламотриджином. У такому випадку при вирішенні питання про повторне призначення препарату необхідно зважити очікувану користь і можливий ризик від лікування.

Епілепсія (при монотерапії)

Дорослі та діти віком від 13-ти років. Початкова доза препарату становить 25 мг 1 раз на добу протягом 2-х тижнів, потім приймати 50 мг/добу протягом 2-х тижнів, в подальшому дозу підвищують на 50-100 мг кожні 1-2 тижні до досягнення оптимального ефекту. Звичайна підтримуюча доза 100-200 мг/добу в 1-2 прийоми. Для деяких пацієнтів може знадобитися доза 500 мг/добу.

Діти від 2-х до 12-ти років. Початкова доза препарату для лікування типових абсансов становить 0,3 мг/кг / маси тіла / добу в 1-2 прийоми на добу протягом 2-х тижнів, потім приймати 0,6 мг/кг / маси тіла / добу в 1-2 прийому на добу протягом 2-х тижнів. Надалі дозу підвищувати на 0,6 мг/кг кожні 1-2 тижні до досягнення оптимального ефекту. Звичайна підтримуюча доза становить 1-10 мг/кг / добу в 1-2 прийоми. Для деяких пацієнтів з типовими абсансами може знадобитися велика доза. Через ризик виникнення висипань початкову дозу та темп подальшого підвищення дози не слід перевищувати.

Епілепсія (при комбінованої терапії), дорослі та діти у віці від 13-ти років

Для пацієнтів, які приймають вальпроат (окремо або з іншими протиепілептичними препаратами), початкова доза даного препарату становить 25 мг через день протягом 2-х тижнів, потім - по 25 мг щодоби протягом 2-х тижнів. Після цього дозу слід збільшувати (максимально на 25-50 мг/добу) кожні 1-2 тижні до досягнення оптимального терапевтичного ефекту. Звичайна підтримуюча доза - 100-200 мг/добу в 1-2 прийоми. Для пацієнтів, які приймають інші протиепілептичні препарати або інші препарати, індуктори глюкуронізації ламотриджину у поєднанні з іншими протиепілептичними препаратами або без них (за винятком вальпроату натрію), початкова доза препарату «Ламотрин» становить 50 мг 1 раз на добу протягом 2-х тижнів, в подальшому - 100 мг/добу в 2 прийоми протягом 2-х тижнів. Потім дозу необхідно збільшувати (максимально на 100 мг) кожні 1-2 тижні до досягнення оптимального терапевтичного ефекту. Звичайна підтримуюча доза становить 200-400 мг/добу в 2 прийоми. Для деяких пацієнтів може знадобитися доза в 700 мг/добу.

Для пацієнтів, які приймають інші препарати, які істотно не індукують або пригнічують глюкуронізацію ламотриджину, початкова доза препарату «Ламотрин» становить 25 мг 1 раз на добу протягом 2-х тижнів, в подальшому - 50 мг 1 раз на добу протягом 2-х тижнів. Після цього дозу необхідно збільшувати (максимально на 50-100 мг/добу) кожні 1-2 тижні до досягнення оптимального терапевтичного ефекту. Звичайна підтримуюча доза становить 100-200 мг/добу в 1-2 прийоми.

Епілепсія (при комбінованої терапії), діти у віці від 2-х до 12-ти років

Дітям, які отримують вальпроат натрію у поєднанні з іншими протиепілептичними препаратами або без них, початкова доза препарату «Ламотрин» становить 0,15 мг/кг маси тіла на добу за 1 прийом протягом 2-х тижнів, потім - 0,3 мг/кг маси тіла на добу за 1 прийом протягом 2-х тижнів. Далі дозу необхідно збільшувати (максимально на 0,3 мг/кг маси тіла) кожні 1-2 тижні до досягнення оптимального терапевтичного ефекту. Підтримуюча доза становить 1-5 мг/кг маси тіла в 1-2 прийоми (максимальна - 200 мг/добу).

Для дітей, які приймають інші протиепілептичні препарати або інші препарати, індуктори глюкуронізації ламотриджину у поєднанні з іншими протиепілептичними препаратами або без них (за винятком вальпроату натрію), початкова доза препарату «Ламотрин» становить 0,6 мг/кг маси тіла на добу в 2 прийоми протягом 2-х тижнів, потім - 1,2 мг/кг маси тіла на добу протягом 2-х тижнів. Далі дозу слід збільшувати (максимально на 1,2 мг/кг маси тіла) кожні 1-2 тижні до досягнення оптимального терапевтичного ефекту. Середня підтримуюча доза становить 5-15 мг/кг маси тіла на добу в 2 прийоми (максимально - 400 мг/добу).

Для дітей, які застосовують інші препарати, які істотно не індукують або пригнічують глюкуронізацію ламотриджину, початкова доза препарату «Ламотрин» становить 0,3 мг/кг маси тіла на добу за 1-2 прийоми протягом 2-х тижнів, в подальшому - 0 , 6 мг/кг маси тіла на добу в 1-2 прийоми протягом наступних 2-х тижнів. Після цього дозу необхідно збільшувати (максимально на 0,6 мг/кг) кожні 1-2 тижні до досягнення оптимального терапевтичного ефекту. Звичайна підтримуюча доза - 1-10 мг/кг на добу в 1-2 прийоми. Максимальна доза - 200 мг/добу.

Швидше за все, діти 2-6 років потребуватимуть призначення підтримуючої дози лікарського засобу «Ламотрин» в верхній межі рекомендованого діапазону дозування.

Якщо епілептичний контроль досягається за допомогою додаткової терапії, застосування супутніх ПЕП можна скасувати та продовжити монотерапію ламотриджином.

Для правильного розрахунку підтримуючої дози необхідно контролювати масу тіла дитини.

Біполярні розлади (дорослі)

Через ризик виникнення висипань початкову дозу та темп подальшого підвищення дози не слід перевищувати.

Препарату «Ламотрин» рекомендується застосовувати пацієнтам з біполярними розладами з підвищеним ризиком депресивних епізодів в майбутньому.

Слід дотримуватися наведеного нижче перехідного режиму застосування. Цей режим включає підвищення дози ламотриджину до досягнення підтримуючої стабілізаційної дози протягом 6-ти тижнів, після чого прийом інших психотропних та / або протиепілептичних препаратів може бути припинено в разі клінічної доцільності.

Слід розглянути необхідність додаткової терапії з метою попередження маніакальних епізодів, оскільки ефективність застосування препарату «Ламотрин» при маніакальному синдромі точно не встановлена.

Рекомендована схема збільшення дози ламотриджину для досягнення підтримуючої стабілізуючої добової дози при лікуванні дорослих з біполярними розладами:

  • Додаткова терапія з інгібіторами глюкуронізації ламотриджину, наприклад з вальпроатом. Початкова доза для пацієнтів, які приймають як супутню терапію такий інгібітор глюкуронізації, наприклад, як вальпроат, є 25 мг через день протягом 2-х тижнів, потім 25 мг 1 раз на добу наступні два тижні. Дозу необхідно збільшити до 50-ти мг на добу (в 1-2 прийоми) на 5-му тижні. Звичайною дозою для досягнення оптимальної відповіді є 100 мг на добу (в 1-2 прийоми). Однак дозу можна збільшити до максимальної 200 мг/добу в залежності від клінічної відповіді.
  • Додаткова терапія з індукторами глюкуронізації ламотриджину у пацієнтів, які не приймають інгібітори, такі як вальпроат. Цю схему лікування слід застосовувати з фенітоїном, карбамазепіном, фенобарбіталом, примідоном або іншими індукторами печінковіферменти. Початкова доза для пацієнтів, які приймають препарати, що індукують глюкуронізацію ламотриджину і не застосовують вальпроат, є 50 мг 1 раз на добу протягом 2-х тижнів, потім 100 мг/добу (в 2 прийоми) наступні два тижні. Дозу слід збільшити до 200 мг/добу (в 2 прийоми) на 5-му тижні. Дозу можна збільшити до 300 мг/добу на 6-й тиждень, однак звичайною дозою для досягнення оптимальної відповіді є 400 мг/добу (в 2 прийоми), яка може бути призначена з 7-го тижня.
  • Монотерапія ламотриджином або додаткова терапія у пацієнтів, які приймають інші препарати, які істотно не індукують або пригнічують глюкуронізацію ламотриджину. Початкова доза для цих пацієнтів становить 25 мг 1 раз на добу протягом 2-х тижнів, потім 50 мг/добу (в 1-2 прийоми) наступні два тижні. Дозу слід збільшити до 100 мг/добу на 5-му тижні. Зазвичай для досягнення оптимальної відповіді 200 мг/добу (в 1-2 прийоми). Однак під час клінічних досліджень застосовували дози в межах 100-400 мг.
  • Після досягнення необхідної підтримуючої стабілізаційної дози застосування інших психотропних препаратів може бути припинено.

    Особливості застосування

    Вагітні

    Як і інші препарати, ламотриджин слід призначати в період вагітності тільки в разі, якщо очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плоду.

    Повідомлялося, що ламотриджин проникає в грудне молоко в варіабельних концентраціях. При цьому рівень ламотриджину у немовляти може досягати 50% відповідного рівня у матері. Тому у деяких дітей, які перебували на грудному вигодовуванні, рівень ламотриджину в сироватці крові може досягати рівнів, при яких можливий фармакологічний ефект. У зв'язку з цим користь від годування грудьми повинна бути порівнянна з можливим ризиком виникнення побічних реакцій у дитини.

    Водії

    Доступні дані вказують на те, що ефект ламотриджину, пов'язаний з координацією зору, руху очей, управлінням тілом і суб'єктивний седативний ефект не відрізняються від такого у плацебо. В період лікування ламотриджином можливі побічні реакції неврологічного характеру, такі як запаморочення і диплопія. Пацієнти повинні оцінити власну реакцію на лікування ламотриджином і проконсультуватися з лікарем про можливість керування автомобілем і роботи з рухомими механізмами на фоні прийому ламотриджину, оскільки реакція на лікування протисудомними препаратами характеризується індивідуальними відмінностями.


    Важно! Изображение упаковок товаров приведено в иллюстративных целях и не всегда соответствует внешнему виду упаковок имеющихся в наличии товаров разных производителей и дозировок.
    Уточняйте интересующую Вас информацию, в том числе о наличии, производителе и цене товара по телефонам интернет-аптеки.


    Данная страница содержит информацию, которая не является основанием для самолечения.
    Обязательно получите консультацию специалиста и внимательно ознакомьтесь с инструкцией, находящейся в упаковке с препаратом, перед его применением!


    Аналоги: