Хиты продаж
-
1315,60 грн.Вобэнзим витал №120 -
3531,88 грн.Бильтрицид 600мг таблетки №6 -
991,76 грн.Финалгон мазь наружн. туба 20г -
910,80 грн.Вольтарен (Вольтадол) пластырь 24 ч трансд.140 мг №5 -
759,00 грн.Зиртек капли 1% 10мл
ЗОВИРАКС™ табл. 200 мг №25@
Главная » Каталог лекарств- Код товара: s106267
- Производитель: GLAXO SMITH KLINE, Великобританія
- Действующее вещество: ацикловир
- Срок годности: до 01.01.19
- Наличие: нет в наличии
Склад
діюча речовина: ацикловір,
1 таблетка містить ацикловіру 200 мг;
допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят, повідон К 30, магнію стеарат.
Лікарська форма
Таблетки.
Фармакотерапевтична група
Противірусні засоби для системного застосування.
Код АТС J05А B01.
Показання
- Лікування вірусних інфекцій шкіри та слизових оболонок, спричинених вірусом простого герпесу, включаючи первинний та рецидивуючий генітальний герпес.
- Супресія (профілактика рецидивів) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу у хворих з нормальним імунітетом.
- Профілактика інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу у хворих з імунодефіцитом.
- Лікування інфекцій, спричинених вірусом Varicella zoster (вітряна віспа та оперізувальний герпес).
Протипоказання
Підвищена чутливість до ацикловіру, валацикловіру або до інших компонентів препарату.
Спосіб застосування та дози
Таблетку слід приймати цілою, запиваючи водою. При застосуванні високих доз ацикловіру слід підтримувати адекватний рівень гідратації організму.
Дорослі
Лікування інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу
Для лікування інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, необхідно приймати таблетки Зовіраксу в дозі 200 мг 5 разів на день із приблизно 4-годинним інтервалом, за винятком нічного періоду.
Лікування повинно тривати 5 днів, але у разі тяжкої первинної інфекції воно може бути продовжено.
Для хворих з тяжким імунодефіцитом (наприклад, після трансплантації кісткового мозку) чи для хворих зі зниженою абсорбцією у кишечнику дозу можна подвоїти до 400 мг або застосовувати відповідну дозу для внутрішньовенного введення.
Лікування потрібно починати якомога раніше після початку розвитку інфекції. У випадку рецидивуючого герпесу найкраще починати лікування у продромальний період або після появи перших ознак ураження шкіри.
Профілактика рецидивів (супресивна терапія) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу
У хворих з нормальним імунітетом для запобігання рецидивам інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, таблетки Зовіраксу в дозі 200 мг приймають 4 рази на день з 6-годинним інтервалом.
Для зручності більшість пацієнтів можуть приймати 400 мг Зовіраксу 2 рази на добу з 12-годинним інтервалом.
Лікування буде ефективним навіть після зменшення дози таблетованого Зовіраксу до 200 мг, які приймають 3 рази на добу з 8-годинним інтервалом або навіть 2 рази на добу з 12-годинним інтервалом.
У деяких хворих радикальне поліпшення спостерігається після прийому добової дози Зовіраксу 800 мг.
Для спостереження за можливими змінами природного перебігу захворювання терапію Зовіраксом потрібно періодично переривати з інтервалом 6-12 місяців.
Профілактика інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу
Для профілактики інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, хворим з імунодефіцитом таблетки Зовіраксу в дозі 200 мг потрібно приймати 4 рази на добу з 6-годинним інтервалом. Для хворих зі значним імунодефіцитом (наприклад, після трансплантації кісткового мозку) або у хворих зі зниженою абсорбцією у кишечнику дозу можна подвоїти до 400 мг або застосовувати відповідну дозу для внутрішньовенного введення.
Тривалість профілактики залежить від тривалості періоду ризику.
Лікування вітряної віспи та оперізувального герпесу
Для лікування інфекцій, спричинених вірусами вітряної віспи та оперізувального герпесу, потрібно приймати таблетки Зовіраксу у дозі 800 мг 5 разів на день з 4-годинним інтервалом, за винятком нічного періоду. Лікування повинно тривати 7 діб.
Хворим з тяжким імунодефіцитом (наприклад, після трансплантації кісткового мозку) або хворим зі зниженою абсорбцією у кишечнику краще застосовувати внутрішньовенне введення.
Лікування потрібно починати якомога раніше після початку захворювання, результат буде кращий, якщо лікування почати відразу ж після появи висипань.
Діти
Для лікування та профілактики інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, у дітей з імунодефіцитом віком від 2 років можна застосовувати дози як для дорослих.
Для лікування вітряної віспи у дітей віком від 6 років призначають 800 мг Зовіраксу 4 рази на день, діти віком від 2 до 6 років можуть одержувати 400 мг Зовіраксу 4 рази на день. Тривалість лікування становить 5 днів.
Більш точно дозу препарату можна розрахувати за масою тіла дитини - 20 мг/кг маси тіла на добу (не перевищувати 800 мг) Зовіраксу, розподілену на 4 прийоми.
Спеціальних даних щодо застосування Зовіраксу для профілактики (запобігання рецидивам) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, або для лікування інфекцій, спричинених вірусом оперізувального герпесу, у дітей з нормальним імунітетом немає.
Дітям віком до 2 років дану лікарську форму препарату не застосовують.
Пацієнти літнього віку
Слід мати на увазі можливість порушення функції нирок у хворих літнього віку, і дозу препарату для них потрібно відповідно змінити (див. Ниркова недостатність). Необхідно підтримувати адекватний рівень гідратації організму.
Ниркова недостатність
Зовіракс слід з обережністю призначати хворим з нирковою недостатністю. Необхідно підтримувати адекватний рівень гідратації організму.
При профілактиці та лікуванні інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, у хворих з нирковою недостатністю рекомендовані пероральні дози не призводять до накопичення ацикловіру, рівень якого перевищував би безпечний рівень, встановлений для внурішньовенного введення. Проте для хворих з тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну менше 10 мл/хв) рекомендується встановити дозу 200 мг 2 рази на день з інтервалом приблизно 12 год.
При лікуванні інфекцій, спричинених вірусом Varicella zoster (вітряна віспа та оперізувальний герпес) для хворих зі значно зниженим імунітетом рекомендується при тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну менше 10 мл/хв) встановити дозу 800 мг 2 рази на добу з приблизно 12-годинним інтервалом, а для хворих з помірною нирковою недостатністю (кліренс креатиніну в межах 10-25 мл/хв) – 800 мг 3 рази на добу з інтервалом приблизно 8 год.
Побічні реакції
Побічні дії, відомості про які наведено нижче, класифіковано за органами і системами та за частотою її виникнення. Категорії за частотою виникнення: дуже часто ≥1/10, часто ≥1/100 та <1/10, нечасто ≥1/1000 та <1/100, рідко ≥1/10000 та <1/1000, дуже рідко <1/10 000.
Кров і лімфатична система
Дуже рідко: анемія, тромбоцитопенія, лейкопенія.
Імунна система
Рідко: анафілаксія.
Психічні та розлади з боку нервової системи
Часто: головний біль, запаморочення.
Дуже рідко: збудженість, сплутаність свідомості, тремор, атаксія, дизартрія, галюцинації, психотичні симптоми, судоми, сонливість, енцефалопатія, кома.
Вищенаведені неврологічні реакції є загалом оборотними і звичайно виникають у хворих з нирковою недостатністю або іншими факторами ризику (див. розділ «Особливості застосування»).
Респіраторна система та органи грудної клітки
Дуже рідко: задишка.
Гастроентерологічна система
Часто: нудота, блювання, діарея, біль у животі.
Гепатобіліарна система
Рідко: оборотне підвищення рівня білірубіну та печінкових ферментів.
Дуже рідко: жовтяниця, гепатит.
Шкіра та підшкірні тканини
Часто: свербіж, висипання (включаючи світлочутливість).
Нечасто: кропив’янка, прискорене дифузне випадання волосся. Оскільки випадання волосся може бути пов’язанt з великою кількістю хвороб і ліків, чіткого зв’язку з ацикловіром виявлено не було.
Рідко: ангіоневротичний набряк.
Нирки та сечовидільна система
Рідко: збільшення рівня сечовини та креатиніну крові.
Дуже рідко: гостра ниркова недостатність, біль у нирках.
Біль у нирках може бути асоційований з нирковою недостатністю та кристалурією.
Загальні розлади
Дуже рідко: стомлюваність, гарячка.
Передозування
Симптоми.
Ацикловір лише частково абсорбується з кишково-шлункового тракту. Були випадки випадкового внутрішнього прийому пацієнтами до 20 г ацикловіру без виникнення токсичного ефекту. При випадковому повторному передозуванні перорального ацикловіру протягом декількох днів виникають гастроентерологічні (такі як нудота та блювання) та неврологічні симптоми (головний біль і сплутаність свідомості).
При передозуванні внутрішньовенного ацикловіру підвищується рівень креатиніну сироватки крові, азоту сечовини крові і, відповідно, з’являється ниркова недостатність. Неврологічними проявами передозування можуть бути сплутаність свідомості, галюцинації, збудження, судоми та кома.
Лікування
Хворого потрібно ретельно обстежити для виявлення симптомів інтоксикації. Оскільки рівень ацикловіру в крові добре елімінується за допомогою гемодіалізу, останній слід застосовувати у разі передозування.
Застосування у період вагітності або годування груддю
У післяреєстраційному реєстрі нагляду за вагітними задокументовано результати застосування вагітним різних фармацевтичних форм Зовіраксу. Не виявлено збільшення кількості вроджених вад у дітей, матері яких застосовували Зовіракс під час вагітності, порівняно із загальною популяцією. Однак застосовувати таблетки Зовіраксу потрібно тоді, коли потенційна користь препарату для матері перевищує можливий ризик для плода.
При пероральному прийомі 200 мг ацикловіру 5 разів на день ацикловір проникає у грудне молоко в коцентраціях, що становлять 0,6-4,1 % від відповідного рівня ацикловіру у плазмі крові. Потенційно дитина, яку годують цим молоком, може засвоїти ацикловір у дозі до 0,3 мг/кг маси тіла на добу. Тому призначати ацикловір жінкам, які годують груддю, потрібно з обережністю, враховуючи співвідношення ризик/користь.
Діти
Таблетки Зовіраксу застосовують дітям від 2 років.
Особливості застосування
Ацикловір виводиться з організму головним чином шляхом ниркового кліренсу, тому хворим з нирковою недостатністю дозу слід зменшувати (див. «Спосіб застосування та дози»). У хворих літнього віку також велика ймовірність порушення функції нирок, тому для цієї групи пацієнтів теж може бути потрібним зменшення дози. Обидві ці групи (хворі з нирковою недостатністю та хворі літнього віку) є групами ризику виникнення неврологічних побічних дій і тому повинні перебувати під пильним контролем для виявлення цих побічних реакцій. За отриманими даними, такі реакції є загалом оборотними у разі припинення лікування препаратом (див. розділ «Побічні реакції»).
Слід звертати особливу увагу на підтримку адекватного рівня гідратації хворих, які отримують високі дози ацикловіру.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами
При вирішенні питання про можливість керування автомобілем і іншими механізмами слід брати до уваги клінічний статус пацієнта та профіль побічних дій препарату. Клінічних досліджень впливу ацикловіру на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не проводилось. Крім того, фармакологія ацикловіру не дає підстав очікувати будь-який негативний вплив.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Клінічно важливої взаємодії ацикловіру з іншими лікарськими засобами не було виявлено.
Ацикловір виділяється головним чином у незміненому вигляді нирками шляхом канальцевої секреції, тому будь-які препарати, що мають аналогічний механізм виділення, можуть збільшувати концентрацію ацикловіру в плазмі. Пробенецид і циметидин подовжують період напіввиведення ацикловіру та площу під кривою “концентрація/час”. При одночасному застосуванні з імуносупресантами хворих після трансплантації органів також підвищується в плазмі рівень ацикловіру та неактивного метаболіту імуносупресивного препарату, але з огляду на широкий терапевтичний індекс ацикловіру коригувати дозу не потрібно.
Фармакологічні властивості
Фармакодинаміка.
Ацикловір є синтетичним аналогом пуринового нуклеозиду з інгібіторною активністю in vivo та in vitroвідносно вірусу герпесу людини, що включає вірус простого герпесу І та ІІ типу, вірус вітряної віспи та оперізувального герпесу, вірус Епштейна-Барра та цитомегаловірус. У культурі клітин ацикловір виявляє найбільшу активність проти вірусу простого герпесу I типу і далі, за зменшенням активності, проти вірусу простого герпесу II типу, вірусу вітряної віспи та оперізувального герпесу, вірусу Епштейна-Барра та цитомегаловірусу.
Інгібіторна активність ацикловіру проти вищезазначених вірусів є високоселективною. Фермент тимідинкіназа в нормальній неінфікованій клітині не використовує ацикловір як субстрат, тому токсична дія відносно клітин організму-господаря є мінімальною. Проте тимідинкіназа, закодована у вірусах простого герпесу, вірусах вітряної віспи, оперізувального герпесу та вірусах Епштейна-Барра, перетворює ацикловір на монофосфат ацикловіру – аналог нуклеозиду, який потім перетворюється послідовно на дифосфат і трифосфат за допомогою ферментів клітини. Слідом за вбудовуванням у вірусну ДНК ацикловіру трифосфат взаємодіє з вірусною ДНК-полімеразою, результатом чого є припинення синтезу ланцюга вірусної ДНК.
При тривалих або повторних курсах лікування тяжких хворих зі зниженим імунітетом можливе зменшення чутливості окремих штамів вірусу, які не завжди відповідатють на лікування ацикловіром. Більшість клінічних випадків нечутливості пов’язані з дефіцитом вірусної тимідинкінази, однак існують повідомлення про ушкодження вірусної тимідинкінази та ДНК. In vitro взаємодія окремих вірусів простого герпесу з ацикловіром може також призводити до формування менш чутливих штамів. Взаємозалежність між чутливістю окремих вірусів простого герпесу in vitro та клінічними результатами лікування ацикловіром до кінця не з’ясована.
Фармакокінетика.
Ацикловір лише частково абсорбується в кишечнику. Середня пікова стабільна концентрація (Сssmax) у плазмі після прийому дози 200 мг з 4-годинним інтервалом становить 3,1 мкмоль (0,7 мкг/мл), і відповідно рівень у плазмі (Cssmin) буде 1,8 мкмоль (0,4 мкг/мл). Відповідні Сssmax рівні після доз 400 мг і 800 мг з 4-годинним інтервалом становлять 5,3 мкмоль (1,2 мкг/мл) та 8 мкмоль (1,8 мкг/мл) та еквівалентні Cssminрівні були 2,7 мкмоль (0,6 мкг/мл) та 4 мкмоль (0,9 мкг/мл).
У дорослих кінцевий період напіввиведення при внурішньовенному введенні ацикловіру становить приблизно 2,9 год. Більшість препарату виводиться в незміненому вигляді нирками. Нирковий кліренс ацикловіру суттєво вищий за кліренс креатиніну, що вказує на те, що виведення препарату нирками здійснюється шляхом не лише гломерулярної фільтрації, а і тубулярної секреції.
9-карбоксиметоксиметилгуанін є єдиним важливим метаболітом ацикловіру, який може бути визначений у сечі, і становить приблизно 10-15% застосованої дози. Якщо ацикловір застосовують через годину після прийому 1 г пробенециду, кінцевий період напіввиведення та площа під кривою “концентрація/ час” збільшуються на 18 % і 40 % відповідно.
У хворих із хронічною нирковою недостатністю середній кінцевий рівень напіввиведення становить 19,5 год. Середній рівень напіввиведення ацикловіру під час гемодіалізу становить 5,7 год. Рівень ацикловіру в плазмі під час діалізу знижується приблизно на 60 %.
Концентрація препарату у цереброспінальній рідині становить приблизно 50 % від відповідної концентрації у плазмі. Рівень зв´язування з білками плазми відносно низький (від 9 до 33 %) і при взаємодії з іншими ліками він не змінюється.
При одночасному застосуванні ацикловіру та зидовудину для лікування ВІЛ-інфікованих хворих не було виявлено ніяких змін фармакокінетики цих препаратів.
Основні фізико-хімічні властивості
білі, округлі, двоопуклі таблетки з написом “GXCL3” з одного боку.
Термін придатності
5 років.
Умови зберігання
Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі нижче 25 °С у сухому місці.
Упаковка
По 5 таблеток у блістері з полівінілхлориду та алюмінію; по 5 блістерів у картонній коробці.
Категорія відпуску
За рецептом.
Виробники
Виробник
Глаксо Веллком С.А. (Іспанія)/GlaxoWellcome S. A. (Spain);
Пакувальник та випуск серії. ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз С.А. (Польща)/
GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A (Poland);
Важно! Изображение упаковок товаров приведено в иллюстративных целях и не всегда соответствует внешнему виду упаковок имеющихся в наличии товаров разных производителей и дозировок.
Уточняйте интересующую Вас информацию, в том числе о наличии, производителе и цене товара по телефонам интернет-аптеки.
Данная страница содержит информацию, которая не является основанием для самолечения.
Обязательно получите консультацию специалиста и внимательно ознакомьтесь с инструкцией, находящейся в упаковке с препаратом, перед его применением!
Аналоги:
- Ацик крем 5% 2г, Гексал аг, германия
- Ацикловир-ф табл. 0.2г n20, Фармак, украина
- Валавир табл. 500мг n10, Фармак, украина
- Валавир табл. 500мг n42, Фармак, украина
- Вальтровир табл. 0.5г n10, Киевмедпрепарат, украина
- Зовиракс крем 5% 2г, Глаксо веллком с.а.
- Зовиракс табл. 200мг n25, Глаксо веллком с.а.
- Зовиракс крем 5% 2г, Тов глаксосмітклайн хелскер юкрейн т.о.в.
- Герпферон [мазь 5 г], Россия
- Ацик табл. 200мг n25 (5х5) блистер, Салютас фарма гмбх, німеччина
- Доктор биокон бальзам для губ 4.6г антигерпесный, Биокон, донецк
- Вальтровир таб.п/о 0.5г №10, Киевмедпрепарат оао украина киев
- Ацик крем 5% 2г, Украина-страна
- Валавир табл.п/о 500мг №10, Украина-страна
- Валавир табл.п/о 500мг №42, Фармак пао
- Зовиракс табл.200мг №25, Днепропетровск
- Вальтровир табл.0.5г №10, Украина-страна
- Виролекс 250мг №5 порошок, Крка, д.д., ново место, словения
- Ацикловир сандоз 400мг/5мл 100мл сусп., Сандоз д.д., словения германия.
- Вальтровир табл.0.5г №50, Украина-страна
- Вальтровир табл. 0.5г n50, Киевмедпрепарат, украина
- Ацик крем 5% 2г, Салютас фарма гмбх германия
- Ацикловир 400 стада таб.№35, Стада арцнаймиттель аг германия
- Ацикловир таб.0.2г №20, Лекхим-харьков украина харьков
- Ацикловир-астрафарм т.200мг№20, Астрафарм ооо украина вишневое
- Ацикловир-вишфа мазь 2.5%10г№1, Фарм.фабрика гкп ооо украина житомир
- Ацикловир-дарница таб.0.2г №20, Дарница фф зао украина киев
- Ацикловир-фармак таб.0.2г №20, Фармак украина киев
- Бальз.д/губ антигерпесный 4.6г, Биокон мнпо ооо украина донецк
- Валавир таб.п/о 500мг №10, Фармак украина киев
- Валавир таб.п/о 500мг №42(6х7), Фармак украина киев
- Валцик таб.п/о 500мг №10, Фармасайнс инк. канада
- Вальтровир таб.п/о 500мг №50, Киевмедпрепарат оао украина киев
- Гевиран таб.п/о 400мг №30, Польфарма фз с.а. польша
- Гевиран таб.п/о 800мг №30, Польфарма фз с.а. польша
- Герпевир д/ин.0.25г фл.№10, Киевмедпрепарат оао украина киев
- Герпевир мазь 2.5% 15г туба, Киевмедпрепарат оао украина киев
- Герпевир-кмп таб.0.2г №20, Киевмедпрепарат оао украина киев
- Герпевир-кмп таб.0.4г №10, Киевмедпрепарат оао украина киев
- Зовиракс крем 5% 2г, Глаксовеллком познань
- Гевиран табл. п/пл.об. 400мг n30 (10х3) спец., Фармацевтичний заводпольфарма с.а., польща
- Медовир пор.д/ин.500мг фл.№10, Медокеми лтд кипр
- Медовир таб.800мг №10, Медокеми лтд кипр
- Зовиракс таб.200мг №25, Глаксосмиткляйн экспорт лимитед
- Валцик таб.п/о 500мг №42, Фармасайнс инк. канада
- Медовир пор.д/ин.250мг фл.№10, Медокеми лтд кипр
- Ацикловир-астрафарм табл.200мг №20, Астрафарм ооо
- Ацикловир-вишфa мазь 2.5% 10г туб., Тов дкп фарм.фабрика, житомир
- Ацикловир 400 табл.400мг №35, Стада (н_меччина)
- Ацикловир-астрафарм табл. 200мг №20 (10х2) блистер, Товастрафарм , м.вишневе, україна
- Валавир табл.п/о 500 мг №10 , Пат фармак м. київ
- Валавир табл.п/о 500 мг №42 , Пат фармак м. київ
- Вальтрекс™ табл. 500 мг №10 , Glaxo smith kline, великобританія
- Вальтрекс™ табл. 500 мг №42 , Glaxo smith kline, великобританія
- Вальтровир табл.п/о 0,5 г №10 , Корпорація артеріум м. київ
- Вальтровир табл.п/о 500мг №50 , Корпорація артеріум м. київ
- Гевиран табл. п/о 400мг №30 (3х10)@, Polpharma (польща)
- Гевиран табл. п/о 800мг №30 (3х10)@, Polpharma (польща)
- Герпевир® мазь 2,5% 15 г туба@, Корпорація артеріум м. київ
- Герпевир® мазь 2,5% 5 г туба@, Корпорація артеріум м. київ
- Герпевир® табл. 0,2г №20@, Корпорація артеріум м. київ
- Герпевир® табл. 0,4г №10@, Корпорація артеріум м. київ
- Зовиракс крем 5% 2 г@, Glaxo smith kline, великобританія
- Зовиракс™ гл. мазь 3% 4,5 г@, Glaxo smith kline, великобританія
- Зовиракс™ пор.лиоф.д/приг.инф. р-ра 250 мг фл. №5@, Glaxo smith kline, великобританія
- Липстер крем 5% 5г туба №1, Патфармак, україна
- Липстер крем 5% 5г, Фармак пао
- Липстер крем 5% 5г туба №1, Фармак украина киев
- Ацикловир 800 стада табл. n35, Стада арцнайміттель аг, німмечина
- Ацикловир-лх табл.0.2г №20, Украина-страна
- Герпевир мазь 2.5% 5г туба, Киевмедпрепарат оао украина киев
- Виролекс крем 5% 5г, Крка д.д. ново место словения
- Ацик таб.400мг №35(5x7), Салютас фарма гмбх германия
- Виролекс крем 5% 5г, Словения
- Ацик табл. 400мг n35, Салютас фарма гмбх, німеччина
- Ацикловир белупо крем 5% 2г туб.д/наруж.прим. акция, Белупо, ліки та косметика д.д., хорватія
- Гевиран табл. п/пл.об. 800мг n30 (10х3) спец., Фармацевтичний заводпольфарма с.а., польща
- Медовир табл.800мг №10, Медокемі лтд (завод az), кіпр/фармацевтіш аналітіш лабораторіум
- Агерп крем 5% туба 2г, Сперко украина сп украина винн
- Медовир табл.400мг №10, Медокемі лтд (завод az), кіпр/фармацевтіш аналітіш лабораторіум
- Агерп крем 5% 2г туба в пенале в/уп, Спільне українсько-іспанське підприємствосперко україна, м.він
- Зовиракс дуо крем 2г туба в/уп., Глаксо оперейшнс юк лімітед, велика британія / глаксовеллком про
- Зовиракс фл. 250мг n5, Глаксо веллком с.а. испания
- Ацикловир белупо крем д/наруж.прим.5% туба 2г, Белупо, лекарства и косметика д.д.
- Зовиракс дуо крем туба 2г, Глаксосмітклайн консьюмер хелскер гмбх и ко.кг, німеччина геррен
- Дб бальз.д/губ антигерпесный 4.6г, Тов мнво біокон
- Зовиракс пор.д/инф.250мг фл.№5, Днепропетровск
- Зовиракс пор.д/инф.250мг фл.№5, Глаксосмиткляйн экспорт лимитед
- Агерп крем 5% 2г туба, Сперко украина сп украина винница
- Ацикловир 800 стада таб№35(5x7, Стада арцнаймиттель аг германия
- Ацикловир белупо крем 5% 5г туб., Белупо, ліки та косметика д.д., хорватія
- Ацикловир белупо крем д/наруж.прим.5% туба 5г, Белупо, лекарства и косметика д.д.
- Ацикловир белупо крем д/наруж.прим.5% туба 5г /акция 3+1/, Белупо, лекарства и косметика д.д.
- Ацикловир белупо крем д/наруж.прим.5% туба 2г /акция 3+1/, Белупо, лекарства и косметика д.д.
- Герпферон [мазь 5 г], Россия
- Зовиракс (ацикловир) 250мг фл. №5, Glaxosmithkline manufacturing, s.p.a., италия
- Вальтрекс (валацикловир) 500мг табл. №42, Glaxosmithkline pharmaceuticals, s.a., польша
- Вальтрекс (валацикловир) 1000мг табл. №21, Glaxosmithkline pharmaceuticals, s.a., польша
- Агерп крем 5% 10г туба карт.уп, Спільне українсько-іспанське підприємствосперко україна, м.він
- Валацикловир таб.п.п.о. 500мг №50, Изварино фарма
- Вальтрекс таб.п/о500мг№42(14х3, Глаксо веллком с.а. испания
- Ацикловир белупо крем5% 10г, Белупо лекарства и косметика хорватия
- Вальтрекс табл.п/о 500мг n42(14х3)/, Глаксо веллком с.а. , іспанія
- Вальтрекс таб.п/о500мг№10, Глаксо веллком с.а. испания
- Ацикловир мазь 2.5% туба 10 г, Фармацевтическая фабрика дкп ооо украина
- Агерп крем 5% 10г туба, Сперко украина сп украина винница
- Ацикловир белупо крем 5% 2г№1, Белупо лекарства и косметика хорватия
- Ацикловир белупо крем 5% 5г№1, Белупо лекарства и косметика хорватия
- Липстер табл.800мг№20(10х2) карт.уп., Патфармак, україна
- Ацикловир мазь 2,5% 10г туба карт.уп., Товдкп фарм.фабрика, україна
- Липстер табл.400мг№20(10х2) карт.уп., Патфармак, україна
- Ацикловир белупо крем 5% 10г туб., Белупо, ліки та косметика д.д., хорватія
- Герпевир мазь 2.5% 5г, Кмп*
- Герпевир-кмп табл.0.2г №20, Кмп*
- Герпевир мазь 2.5% 15г, Кмп*
- Вальтровир табл.0.5г №10, Кмп*
- Герпевир-кмп табл.0.4г №10, Кмп*
- Ацикловир мазь 2.5% туба 10г pl/дкп/, Pl/дкп-житомирская фф
- Ацикловир мазь 2.5% туба 10г pl/дкп/, Pl/дкп-житомирская фф
- Ліпстер минт крем 5% 5г№1, Фармак украина киев
- Ліпстер мінт крем 5% 5г туба у пач, Атфармак, україна
- Ліпстер табл.800мг №20, Фармак ат
- Герпевір-кмп пор.д/ін.0.25г фл.№10, Пат київмедпрепарат(виробництво з форми in bulk фірми-виробник
- Валацикловір-гетеро табл.в/п/о 500мг №30, Гетеро лабз лімітед, індія
- Ліпстер мінт крем 5% туба 5г, Фармак ат
- Герпевір-кмп пор.д/ін.0.25г фл.№10, Пат київмедпрепарат(виробництво з форми in bulk фірми-виробник
- Валцик табл.в/о 500мг №10, Фармасайнс
- Ацикловір-астрафарм табл.200мг №20, Астрафарм ооо
- Валцик табл в/о 500мг фл. №42, Фармасайнс
- Ацикловір-лх табл.0.2г №20, Лекхим - харьков зао
- Вальтровір табл.0.5г №50, Кмп*
- Вальтрекс табл.в/о 500мг №42(3х14), Глаксосміткляйн експорт лімітед
- Ацик крем 5% 2г, Сандоз д.д. (словенія)
- Валацикловір-гетеро табл.в/п/о 500мг №10, Гетеро лабз лімітед, індія
- Зовіракс крем 5% 2г, Тов глаксосмітклайн хелскер юкрейн т.о.в.
- Ацик табл.200мг №25, Сандоз д.д. (словенія)
- Ацикловір-д табл.0.2г №20, Дарница
- Вальтровір табл.0.5г №10, Кмп*
- Ацикловір мазь2.5% baum 10г s, Фармацевтическая фабрика дкп ооо украина
- Ацик табл.400мг №35, Сандоз фармасьютікалз д.д.
- Ліпстер табл.200мг №20 (10х2) бліст пач, Атфармак, україна
- Ліпстер таб. 200мг№20(10x2), Фармак украина киев